Een leuke, actieve en gezellige vereniging maak je samen! De gezelligste commissie van onze vereniging zoekt versterking!

01 december 2021


De Jeugdcommissie van TV Merlenhove is al enige jaren met veel plezier zeer actief om de jeugd van onze club te enthousiasmeren en zoveel mogelijk te laten tennissen. Hoe vaker je tennist, hoe leuker het wordt! 

Die activiteiten, toernooitjes en andere evenementen moeten wel georganiseerd worden. Vele handen maken licht werk en dus is jouw hulp heel welkom.
Bovendien worden onze eigen kinderen steeds ouder en wordt voor ons de aansluiting met de jongste jeugd (spelend met rode en oranje bal) steeds lastiger. We zoeken dus met name ouders van kinderen uit deze leeftijdscategorie die een steentje willen bijdragen.  

Houd je echter niet van het uitvoerende, maar meer van het meedenken hoe we beleidsmatig onze jeugd naar een hoger tennisplan kunnen tillen, dan ook is jouw hulp zeer welkom.

Hoeveel tijd kost het? Dat bepaal je vooral zelf! Wij zijn blij met elke bijdrage.   

Dus lijkt het je bijvoorbeeld leuk om met ons ideeën te ontwikkelen over het jeugdbeleid, een competitie te ondersteunen of een event te organiseren of vind je het leuk om het verenigingsleven beter te leren kennen, meld je dan aan met een antwoord op deze mail. Je mag je natuurlijk ook samen met iemand aanmelden. En als je vragen hebt of behoefte aan wat specifiekere informatie, mag je ons altijd mailen, appen of bellen.     

We hopen dat je ons gezellige team komt versterken!  

Met sportieve groet,

[email protected]

Nieuwscategorieën