Teamopstelling Jeugd Najaar 2020

Teamopstelling Competitie 2020 

Voor het wedstrijdschema van de KNLTB, klik op de naam van het team.

ZONDAG GEEL ZONDAG GEEL ZONDAG GEEL ZONDAG GEEL
Gemengd 13 t/m 17 Jongens 2 13 t/m 17 Jongens 11 t/m 14 Meisjes 13 t/m 17
Marijn van Oerle Marc Busé Jesper van Oerle Lotte Dammroff
Tom van der Vlugt Christian Loonen Stan Jutte Feline Boissevain
Roos Arkenbout Maurits Loonen Alexander Tammes Merle Kal
Lara Steenkist Ivar Mekel Christian Lindeman Maurine Roelants
  Joris Koopman Pepijn Hilbrandie Tamar ten Broeke
  Edo Kruiderink    
       
ZONDAG GEEL   VRIJDAG GEEL Speeldata Zondag GEEL
Jongens 1 13 t/m 17   Meisjes 13 t/m 17 13 september
Brandon Wagner   Floortje Doorenbosch 20 september
Daan Frölich   Lara Poelmann 27 september
Tijmen van der Werff   Inez Hofkamp   4 oktober
Nedim Sezer   Frederique van den Berg 11 oktober
      18 oktober
      25 oktober
       
ZONDAG GROEN     Speeldata vrijdag GEEL
Groen 1 Groen 2 Groen 3 11 september
Feline van Oerle Marijn Houben Luiten van Maanen 18 september
Aiden Steenkist Jens Koppers Tom Bere-Adams 25 september
Josephine Braacx Thije Schuurman Josh Bere-Adams   2 oktober
Emmy Balink Alex Oushoorn Teun Arnold   9 oktober
Juliëtte van der Hoek Koen Nederveen Mattia Galati 16 oktober
      23 oktober
       
Groen 4 Groen 5 Groen 6 Speeldata GROEN
Elke Schuurman Jasmijn de Groote Lotte de Groot   6 september
Ginette Peeperkorn Jazz Korving Jurre de Groot 13 september
Lisa Stiphout Lynn Otto Ryno van de Vorst 20 september
Brechtje van der Werff Emilia Wagner Sebastiaan Poelmann 27 september
Valérie Herkemij Annebente Oldenboom Quinten van Zomeren   4 oktober
      11 otober
      18 oktober
ZONDAG ORANJE      
Oranje 1.1 Oranje 1.2 Oranje 2.1 ORANJE 2.2
Periode 1 Periode 1 Periode 1 Periode 1
Periode 2 Periode 2 Periode 2 Periode 2
Huib van Keulen Maria Roodenburg Isa Waardenburg Semi Sezer
Stan Schouten Isel Schrier Liselotte Luijk Louis Mouwen
Spijk Wickenhagen Francis de Witt Hamer Jasmijn de Jonge Kees Beijers
Jeff Schrier Grace de Witt Hamer Sara Krabbenbos  
Olivier Ramanathan      
Finn Noorlander      
       
ZONDAG ROOD     Speeldata ORANJE EN ROOD
Rood 1.1 Rood 1.2     6 september
Periode 1 Periode 1   13 september
Periode 2 Periode 2   20 september
Jasper de Jonge Marie Vorst   27 september
Benjamin Wagner Elin Doets     4 oktober
Sam Oomens Rosalie Waardenburg    
Bas van Rooijen Lucy Willaert    
  Bobbi Houtenbos